Telepati nasıl yapılır sorusunun yanıtı bulmak istiyorsanız önce telepati nasıl gerçekleşir onu bilmemiz gerekir. Peki bu telepati nedir ? Telepati, en güçlü ruhsal yeteneklerden biridir. Birçok telepati teknikleri ve telepati yöntemleri vardır. En güçlü telepati bir gönderici ve bir alıcı arasında değiş tokuş edilen iletişimin akılda tutulması olarak bilinir. Bir telepatik bağ kurmak için mesajı doğru bir şekilde iletmek ve tüm kalbiyle inanması gerekir. Bu işe biraz inanıp, meditasyon yaptıktan sonra karşı tarafa mesajı iletmek gerçekten çok kolay olacaktır. Bazı insanlar bunun sadece bir  profesyonel tarafından gerçekleştirilebileceğini düşünürken, aslında en acemi kişiler tarafından bile telapati kurmak mümkündür.  Telepatiyi gerçekleştirmede herkesin başarılı olamayacağı belirtilmelidir. Telepati nasıl geliştirilir sorusunun cevabını adımları takip ederek bulabilirsiniz.

Bölüm 1 : Telepati Nasıl Yapılır – Hazırlanış 

Telepati Nasıl Yapılır ? ( Telepatiye İnanın )

Adım 1 : Telepatiye inanın

Hem gönderenin (zihinsel mesajı gönderir) hem de alıcının (zihinsel mesajı alır) hem telepatinin mümkün olduğuna inanması çok önemlidir. Her iki ortak bu iletişim biçimi hakkında açık fikirli olmalıdır. Telepati yapanlar eğer uzaktaki birine telepati yapıyorsa, o kişi ile yakın görüşlere sahip bir olduğunda çok kötü sonuçlar doğurmaktadır.

Telepati Nasıl Yapılır ( Fiziksel Algınızı Ortadan Kaldırın )

Adım 2 : Fiziksel algınızı ortadan kaldırın

Telepatinin temel gereksinimlerinden biri kendinizi fiziksel bedeninizden ayırmaktır. Bu, düşünceye ve göndermeye çalıştığınız mesaja odaklanmanızı sağlar. En etkili telepati yapmanın yolları, yüksek sesli bir müzik ve beyaza boyanmış bir gözlük uzaktaki birine telepati yapmak için etkilidir.

Etkili telepatinin önemi

 • Etkili telepati alıcı için çok önemlidir. Alıcı konuşma ya da argüman olarak meşgulse, iletmek istediği mesajı doğru bir şekilde alamaz.

Telepati Nasıl Yapılır ? ( Enerjik Olun )

Adım 3 : Enerjik olun

Alıcı ve gönderici arasında bir telepatik bağ oluştuğunda enerjiniz oluşmaya başlayacaktır. Birisine yakınlık duyduğunuzda ya da her ikinizin de ortak çıkarları paylaştığınız zaman, enerjik eşleşmenin zirvede olduğu zamandır. Soruları sorarak diğer kişiyle iletişime geçmeyi deneyin, örneğin: en sevdiğiniz renk hangisi, nereyi ziyaret etmek istersiniz ve / veya nerelisiniz?

Telepati bağ oluştuktan sonra yapılması gerekenler

 • Bu ilk bağ oluşturulduktan sonra, düşüncelerini ağzından çıkmadan önce okumak isteyeceksiniz. Konuşmanın nereye gittiğine ilişkin görsel ve bağlamsal ipuçlarından yararlanın.
 • Bu bağ, konuştuklarında bir “his” alırsanız da oluşabilir. Bu, arka planlarından veya en sevdikleri renklerin mavi olduğunu söyledikleri zaman soğukluktan bahsederken sıcaklık olabilir.
 • Bir bağ oluşturuldu, enerjik bağlanma günler, haftalar hatta aylar sürebilir. Binlerce kilometre ayrılsanız bile, tahvil yapışacaktır. Bu bağ, aslında telepati eylemine katıldığınızda yardımcı olacaktır

Telepati Nasıl Yapılır ? ( Egzersiz Yapın )

Adım 4 : Egzersiz yapın

Bu adım, zihninizi rahatlatmanıza ve daha iyi odaklanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yoga, hem ruhsal hem de yoğun değil, gerçekleştirmek için en iyi egzersiz rutini. Yumuşak bir paspas al ya da zemine uzan. En yaygın yoga hareketlerinden biri, ellerinizi yavaşça kaldırırken gözleriniz kapalıyken kıçlarınıza oturmaktır. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz Çakra Yoga Nasıl Yapılır?

 • Hedefin rahatlamak olduğunu unutmayın, bu yüzden kendinizi çok fazla zorlamayın.

 

Telepati Nasıl Yapılır ? ( Meditasyon Yapın )

Adım 5 : Meditasyon yapın

Telepati yapmakiçin rahatlama çok önemlidir. Bir sandalyede dik otururken gözlerinizi kapatın. Düşüncelerin açık bir şekilde aklınızda olduğuna odaklanın. Kafanda dolaşan “statik” olanları ayırın. Bu iki enerji biçimini ayırarak, kendi düşüncelerinizi olası dış müdahalelerden ayırt edebileceksiniz. Bu işlemi uygularak başarılı olunmuş bir çok telepati örnekleri vardır.

Telepati Nasıl Yapılır ? ( Alıcı ve Gönderici Kim Olacak )

Adım 6 : Alıcı ve gönderici kim olacak ?

Bu konumların her birinin telepatik süreçte farklı sorumlulukları vardır. Başlamadan önce karar vermezseniz, birbirine karışık mesajlar gönderebilirsiniz. Sınırlar başlangıçta açıkça belirlenmelidir. Tanıdığın birini seç ve güven.

Bölüm 1 : Sınav 

Biriyle bir zihinsel bağ oluşturmanın önemli bir adımı nedir?

A: Diğer kişilerin sorularını sormak.

B: Kişinin gözlerine bakmak.

C: Kişinin ellerini kendi ellerinde tutmak.

Cevap: Sayfanın sonunda !

Bölüm 2 : Telepatik Mesaj Gönderme

 

Telepatik Mesaj Gönderme ( Birbirinden Diğerine Otur )

Adıım 1 : Birbirinden diğerine otur

Alıcı kim olacak ve gönderenin kim olacağına karar verdikten sonra, birbirinden dik bir pozisyonda oturun. Vücudun birbirine bakmalı ve gözlerin kapalı olmalıdır. Birkaç dakikanızı ayırarak zihninizi temizleyin ve pozisyonunuza yerleşin.

 • Telepati ile iletişim nasıl kurulur sorusu varsa aklınızda teknik olarak çok uzak olsa da, yakın ve kişisel olarak başlamak en iyisidir. Aynı zamanda, bir seansa yaptığınız süre miktarını sınırlamak en iyisidir, aksi halde zihinsel olarak yorulmuş olabilirsiniz.

Telepatik Mesaj Gönderme ( Alıcının Görüntüsünü Görselleştirin )

Adım 2 : Alıcının görüntüsünü görselleştirin

Gönderen, alıcıyı mümkün olduğunca açık bir şekilde resmetmelidir (gözleri kapalıyken). Bu mümkün olduğunca ayrıntılı olmalı. Kişinin göz rengi, ağırlığı, boyu, saç uzunluğu, kişisel cıvıltı, vb. Hakkında aklınızda bulunan detayları verin. Vericiyi uzak mesafeden yapıyorsanız, kişinin tam önünde oturmuş gibi hissedin.

Uzaktan telepati nasıl kurulur ?

 • Alıcıdan uzaksanız, telepatiye başlamadan önce neye benzediklerini size hatırlatmak için yakındaki bir fotoğrafınız olsun.

Telepatik Mesaj Gönderme ( Fikrinizi Partnerinize Bağlayın )

Adım 3 : Fikrinizi partnerinize bağlayın

Gönderen akıllarında bir kanal görmelidir. Bu kanal, alıcının ve gönderenin zihinlerini birbirine bağlar. Kanal enerji dolu ve teslim etmek istediğiniz mesajı iletecektir. Zihninizi sadece kanala odaklamak önemlidir. Mesajın bu kanal üzerinden gönderileceğine ve bir şekilde gerçek olduğuna inanmalısınız. Ancak bu şekilde telepati nedir nasıl yapılır sorusunun yanıtını alabilirsiniz.

Telepatik Mesaj Gönderme ( Göndermek İstediğiniz Mesajı Resmetin )

Adım 4 : Göndermek istediğiniz mesajı resmetin

Bu bir elma, bir çanta, renkli bir kalem, vb. Olabilir. Onu tüm ayrıntılarıyla görselleştirmelisiniz. Hangi renk, ne için kullanılır ve nerede bulunur? Bunun bir başka önemli yönü de nesneye his vermektir. Bir elma tattığında nasıl hissediyorsun? Renkli kalemler kullanarak çizim yaparken? Duygu , mesajınızı çok daha verimli ve açık bir şekilde taşımanıza yardımcı olacaktır.

Telepatik Mesaj Gönderme ( Mesajınızı İletin )

Adım 5 : Mesajınızı İletin

Mesajın aktarılacağına ve alıcıya ulaşacağına inanmalısınız. Tüm beyin gücünüzü kullanarak itin. Zihinsel görüntünüzün duygularını geçerken hissedin. Mesajın alıcıya ulaşması için bu işlem 15 dakika kadar sürebilir. Zihinsel telepati ile mesajınızı başarıyla ilettiniz.

 • Çok uzun sürerse, bu iletim denemesinin başarısız olması olabilir. Eğer öyleyse, dur ve meditasyon yapın. Sonunda farklı bir görüntü kullanarak geri dönün ve aktarımı tekrar deneyin.

Telepatik Mesaj Gönderme ( Alıcının Zihnine Ne Yazdığınızı Yazın )

Adım 6 : Alıcının zihnine ne yazdığınızı yazın

Bir mesajı telepati yoluyla iletme işlemi sırasında, alıcı sinyalleri toplamaya konsantre olmalıdır. Alıcı ayrıca kanalı ve içinden akan enerjiyi de hayal etmelidir. Alıcı daha sonra aklı başına ne gelirse yazmalıdır. Bu bir duygu, görüntü veya her ikisi olabilir. Her ayrıntı yazılmalı veya açıklanmalıdır.

 

Telepatik Mesaj Gönderme ( Sonuçları Birbirleriyle Karşılaştırın )

Adım 7 : Sonuçları birbirleriyle karşılaştırın

Alıcının kağıdına bakın ve göndermeye çalıştığınız mesaj olup olmadığını kontrol edin. Öyleyse, daha sert telepati seviyelerine gidebilirsiniz. Değilse, hemen tekrar denemeyin. Zihninin dinlenmesi ve tamamen rahatlaması gerekiyor. Meditasyon yapmak için zaman ayırın ve ardından farklı bir görüntüyle tekrar deneyin.

Bölüm 2 : Sınav 

Bir kişi diğerine telepatik bir mesaj yollamazsa, ne yapmalılar?

A: Hemen aynı mesajla tekrar zihinsel göndermeyi deneyin.

B: Hemen farklı bir mesajla tekrar zihinsel mesaj göndermeyi deneyin.

C: Arabuluculuk yapın ve daha sonra farklı bir görüntüyle tekrar deneyin.

Cevap: Sayfanın sonunda !

İpuçları: 

 • Perspektifleri başka biriyle çevirin. Eğer sürekli olarak göndericiyseniz, alıcı olmayı deneyebilirsiniz.
 • Telepati günlüğünü koruyun. Telepati denediğiniz her zaman, neleri gerektirdiğini ve ne kadar başarılı olduğunu kaydedin.
 • Her zaman pratik yapın ve yeteneklerinizi yavaşça geliştirin. Hemen hazır olmayacak. Düzgün meditasyon yapmak, enerjiye odaklanmak ve ne yaptığınıza inanmak için biraz zamana ihtiyacınız var.
 • Rahat bir odada olun. Işıkların karartılmasını, sesin kapatılmasını ve rahat sandalyelere oturun. Vücudun gerçek telepatinin kendisinden hiçbir şeye sahip olmaması gerekir.

Uyarılar: 

 • Asla isteksiz veya bilinçsiz bir katılımcıyı dahil etmeyin. Ne yaptığınızı bilmeyen birinin duygularını ve / veya davranışlarını değiştirmek istemezsiniz.
 • Telepatinin işe yarayacağı garantisi yoktur. Bilimsel olarak kanıtlanmamıştır ve yalnızca katılımcıların inançlarına dayanmaktadır.

Bölüm 1 : Sınav Cevabı= A 

Bölüm 2 : Sınav Cevabı:= C

Rahatlatan Müzikler için : https://www.mp3yukleindir.com/fon-muzikleri-enstrumantal-listesi


Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.