Düğününüzde masanın ortasını süsleyecek bir şey arıyorsunuz fakat bütün bütçenizi çiçeklere harcamak istemiyor musunuz? Birkaç mum alarak bu masa ortası süslerini yapabilirsiniz. Çiçekler düğün süslerinin arasında en pahalı olanıdır, bunu boş vazolarla birleştirmek daha az çiçek harcamanızı sağlayabilir. Üstelik en güzel tarafı düğünden sonra da kullanabilecek olmanızdır.

İhtiyacınız Olanlar

Çeşitli ebatta vazolar
Yüzen mumlar
Çiçekler
Kurdele

Save your wedding budget with these easy centerpieces.

Seçenek 1: Basit Yüzen Mum Süsü

Bir balık vazosu kullanarak, basit bir yüzen mum tasarımı oluşturabilirsiniz. Bu vazo büyük olduğu için tek başına bir merkez unsuru olabilir. Vazoyu su ile doldurun ve yüzen mumlarınızı dikkatli bir şekilde ortasına yerleştirin. Ardından birkaç çiçeğin saplarını kesin ve mumlarla vazo içine yerleştirin.

Using a fishbowl vase and a few flowers, you can create this centerpiece.

Seçenek 2: Zarif Çoklu Vazo

Aynı genişlikte, farklı yükseklikte olan üç vazo seçin. Aynı şekli kullanmak göze hoş geliyor, farklı yükseklikler eklemek hoş bir kontrast oluşturuyor. Vazoların ikisini su ve yüzer mumlarla doldurun. Güzel bir kontrast için üçüncü vazoda çiçekler ekleyin.

Use vases of various heights for a nice contrast.

Seçenek 3: Klasik Mason Kavanozu

Alternatif bir seçenek olarak Mason kavanozları kullanılabilir. Kavanozların ağzına bir şerit sarın ve ortasına mum koyun.

Mix up your design by using different vases like Mason Jars.

Düğün ne kadar büyük olursa olsun mum eklenerek her alanın daha rahat ve romantik his vermesine yardımcı olunabilir. Bütçenizi koruyun ve geleneksel çiçekli masa dekoruna güzel bir alternatif oluşturan bu yüzen mumlu süslere bir şans verin!

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.