En sevdiğiniz kıyafetlerinizi sergilemek ister misiniz? Neden görsel bir ilgi için modern bir giyim bankı kullanmıyorsunuz? Kullanılmayan bir odayı süsler veya sıkıcı bir duvarı canlandırır. Bu kadar kolay üretilebilen giyim rafı yalnızca giyim saklama alanı sağlamakla kalmaz aynı zamanda hangi parçaların giyileceğini görselleştirmenizi sağlar.

İhtiyacınız Olacak Şeyler

 • 1 1/2 inç çaplı dübel çubuğu
 • 1 inç geniş deri kayış(2)
 • Pirinç halkalar (2)
 • Pirinç deri kapaklar, # 20
 • Sıkıştırma kiti
 • Deri yumruk
 • tokmak
 • Jilet
 • Beton veya granit yüzey
 • Ölçme bandı

Adım 1: Deri punch deliği

Delici aleti deri kayışın üzerine yerleştirin ve ilk mandalın oturacağı yerden geçirin. Palet aracını kullanın ve zımba aracının derisine delininceye kadar zımba aracının sonuna sıkıca vurun .

 

 

 

Uyarı

 • Bu projeyi dışarıda götürüp beton üzerinde çalışın. Tüm basamaklar sağlam bir yüzeye ve aletler tarafından hasar görmeyecek bir yüzeye ihtiyaç duyar.

2. Adım: Çabuk ayarla

Her takoz setinde dört parça olacak. Kapağın deri kayışın dış kısmında gösterileceği şekilde deri vasıtasıyla tek bir tutma yeri yerleştirin. Kapağı, granitin veya betonun üstündeki ayar örsüne (sabitleme kitiyle birlikte verilen metal disk) yerleştirin.

Derinin arka tarafında (daha pürüzlü tarafta), çıtçıtınızın yakın parçasını direğin üstüne koyun. Ayarlayıcı aleti daha yakın parçaya yerleştirin ve tokmakla vurun. Birkaç sağlam vuruş yapın.

 

 

3. Adım: Çakma yerleşimini kontrol edin

Deri kapatmak ve asmak için bir yüzüğün üzerine yapıştırabilmelidir. Derinin diğer tarafını nereye koyacağınıza karar vermek için deri katlayın. Adım 1’deki gibi, deriye bir delik açın.

 

 

 

4. Adım: Çabuk ayarla

Post parçasını deri önüne geçirin. Deri üzerine çevirin ve derinin ön kısmını örtün yüzü aşağı bakacak şekilde örtün. Yakındaki parçayı çıt çıtına ekleyin. Çabuk kurucuyu al ve tokmakla çekiçle birkaç iyi vuruş ver. Metal halkayı takın.

 

 

5. Adım: Tekrarlayın

İkinci deri kayış için 1-4 arasındaki adımları tekrarlayın.

6. Adım: ölçün ve kesin

Bu noktada, giyecek rafını nereye asmak istediğinize karar verin. Ölçüm bandını tutun ve giyim askısının asılacağı yerdeki deri kayışların ne kadar süreceğini ölçün. Ölçümünüzü yapın ve son takma takımını hesaba katmak için yaklaşık beş inç ekleyin. Deriyi küçültün.

7. Adım: yumruk atın ve ayarlayın

1-4 arasındaki adımları uygulayarak deri içine oturtun. Bu sefer, delikleri ölçerken deri kayışın dübel çubuğunun üzerinden katlanmasını göz önünde bulundurun. Aynı işlemi ikinci kayışla tekrarlayın.

 

 

8. Adım: Askıda Kalın

Garnitür rafını tavandan asın veya duvara asın.

 


 

 

 


Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.